وبسایت آلما وب آلما وب

اینستاگرام وبسایت آلما وب اینستاگرام

آپارات وبسایت آلما وب آپارات

طراحی فروشگاه اینترنتی خرید شما


با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، در این پست قصد دارم یکی دیگر از نمونه کارهای تیم برنامه نویسی آلما وب را به شما عزیزان معرفی کنم.

آنلاین کردن کسب و کارهای سنتی و قدیمی یکی از روش هایی است که میتوان با آن به درآمد بالایی دست پیدا کرد، اولین وبسایتی که روش سنتی خرید را آنلاین کرد وبسایت دیجی کالا بود، این وبسایت با آنلاین کردن روش سنتی خرید از فروشگاه ها توانست به یکی از موفق ترین فروشگاه های آنلاین ایران و خاورمیانه تبدیل شود.

بعد از دیجی کالا بسیاری از ایرانیان سعی کردند که فروشگاه های آنلاین خود را به صورت تخصصی و یا غیر تخصصی آنلاین کرده و بازه درآمدی جغرافیایی خود را با استفاده از بستر وب افزایش چشمگیری دهند.

امروزه داشتن فروش آنلاین برای بسیاری از مشاغل، افراد و شرکت ها جزء یکی از مهم ترین المان های بازاریابی و افزایش درآمدی میباشد.

در فروش آنلاین روشهای مختلفی برای ارائه و ارسال محصولات وجود دارد، بسیاری از افراد سعی میکنند با داشتن کانالی در تلگرام و یا صفحه ای در اینستاگرام اقدام به فروش آنلاین کنند، ولی تیم برنامه نویسی و بازاریابی آلما وب به شما عزیزان پیشنهاد میکند که با طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت آنلاین و با استفاده از لزومات و تکنولوژی های روز دنیا، میزان سختی کار خود را کم کرده و بهتر از بسترهای درآمدی دیگر فعالیت خود را داشته باشید.

فروشگاه اینترنتی خرید شما یک فروشگاه محلی برای منطقه ای از تهران بزرگ است که توسط تیم برنامه نویسی آلما وب در پلن ارزان برای کارفرمای عزیز طراحی شده است.

در این سوپر مارکت آنلاین کاربران میتوانند با ثبت سفارش خود، محصولات و وسایل مورد نیازشان را در زمان ماکسیمم نیم ساعت تحویل بگیرند.

طبق گفته ی کارفرما میزان درآمد سوپر مارکت فیزیکی خود بعد از خلق این وبسایت چندین برابر شده است و میزان درآمد او با این سایت با درآمد یک هایپر مارکت فعال در منطقه ی جغرافی ایشان برابری میکند.

در منطقه ی جغرافیایی شما فروشگاه اینترنتی یا سوپر مارکت آنلاین وجود دارد؟ آیا میشود فعالیت آنلاین جدیدی در منطقه جغرافیایی شما شبیه به وبسایت خرید شما شروع کرد؟ آیا دوست دارید که با داشتن سوپر مارکت و یا فروشگاه آنلاین از دیگر رقیبانتان در منطقه ی جغرافیایی پیشی بگیرید. تنها کافی است که با مشاوره رایگان وبسایت آلما وب همراه شوید.

این وبسایت با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس و پلاگین ووکامرس کار میکند و این وبسایت در زمستان سال ۱۳۹۸ طراحی شده و کارفرما فاز درآمدی خود را به کمک تیم بازاریابی آلما وب شروع کرده است.

مشاهده وبسایت خرید شما