وبسایت آلما وب آلما وب

اینستاگرام وبسایت آلما وب اینستاگرام

آپارات وبسایت آلما وب آپارات

طراحی وبسایت TITRSS


با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، در این پست قصد دارم از نمونه کارهای تیم برنامه نویسی آلما وب را به شما عزیزان معرفی کنم.

بسیاری از افراد موفق در جهان سعی کردند که با شناسایی نیاز موجود در جهانشان و پیدا کردن راه کارهایی که بتواند این نیاز را تحت پوشش قرار دهد و معرفی راهکارهای خود به دیگران و جذب مخاطب توانسته اند که به ثروت و رشد چشمگیری دست پیدا کنند، برخی از این افراد یان کوم (موسس واتس اپ)، بیل گیتس (موسس مایکروسافت)، مارک زاکر برگ (موسس فیس بوک)، سرگری برین و لری پیج (موسس گوگل) و… هستند.

آنها نیازهای زمان را درک کرده و با معرفی راهکارهایی که به آن دست یافتند توانستند به ثروت و مخاطبین عظیمی در سطح جهان دست پیدا کنند.

در این پست قصد داریم یکی از جدیدترین شیوه های جستجو برای دستیابی به هدف را به شما عزیزان معرفی کنیم، این وبسایت جزء پلن طراحی اختصاصی وب و اپلیکیشن تیم برنامه نویسی آلما وب میباشد.

در این هولدینگ شما میتوانید به با ارزش ترین مطالب روز وب ایران دست پیدا کنید، در ورژن اولیه طراحی این وبسایت سعی بر آن شده که به صورت تستی وبسایتهایی که رتبه الکسای نسبتا خوبی دارند در چرخه نمایش مطالبشان درون سایت قرار بگیرند.

قسمت های مختلف هولدینگ باعث شده است که جذابیت این وبسایت از نگاه کاربرانش بسیار زیاد و مطلوب باشد.

قسمت دیده بان وبسایت TITRSS

در این قسمت مطالب وبسایت های برتر ایرانی به صورت خودکار برای شما عزیزان نمایش داده میشود و شما میتوانید بر اساس نیاز خود مطالب را مورد مشاهده و مطالعه قرار دهید.

قسمت دیده بان وبسایت TITRSS به قسمت های متنوعی با اهداف مختلف تقسیم شده است. که برخی از آنها عبارت اند از:

 1. شهر مجله های TITRSS
 2. شهر وبسایت های خبری TITRSS
 3. شهر وبلاگ های TITRSS
 4. شهر استخدام TITRSS
 5. شهر خبر TITRSS
 6. شهر روزنامه های TITRSS
 7. و…

در این قسمت بر اساس نام دسته بندیه منویی، دسته بندی ای از مطالب پیش روی کاربر قرار گرفته و او میتواند به محتوای مورد نظر خودش دست پیدا کند و با جدیدترین مطالب بستر اینترنت و دنیای آی تی روبرو شود.

 

قسمت سایت نمای وبسایت TITRSS

در این قسمت مطالب وبسایت های برتر ایرانی توسط محتوا گذاران وبسایت TITRSS به صورتی دستی درون قسمت های مختلف سایت درج میشود.

قسمت سایتنمای وبسایت TITRSS به قسمت های متنوعی با اهداف مختلف تقسیم شده است. که برخی از آنها عبارت اند از:

 1. قسمت سایت های TITRSS
 2. قسمت به دیدنش می ارزه
 3. قسمت فقط سایت نما
 4. قسمت رندم سایت نما
 5. قسمت موتور جستجو سایت نما
 6. و…

آیا ایده ای دارید؟ آیا نیازمند این هستید که وبسایت و یا اپلیکیشنی تازه با کدنویسی اختصاصی طراحی کنید؟ آیا نیاز به تیم برنامه نویسی خوب برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود دارید؟ شما میتوانید از مشاوره رایگان استفاده کرده و با تیم برنامه نویسی ما برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود مشاوره بگیرید.

قسمت لینک وبسایت TITRSS

در این قسمت مطالب وبسایت های برتر ایرانی توسط محتوا گذاران وبسایت TITRSS به صورتی دستی درون قسمت های مختلف سایت درج میشود.

حالت نمایش مطالب درون این قسمت به صورت لینک به مطالب وبسایت های برتر ایرانی است.

قسمت سایتنمای وبسایت TITRSS به قسمت های متنوعی با اهداف مختلف تقسیم شده است. که برخی از آنها عبارت اند از:

 1. قسمت سایت های TITRSS
 2. قسمت به دیدنش می ارزه
 3. قسمت فقط لینک
 4. قسمت رندم لینک
 5. قسمت موتور جستجوی لینک
 6. و…

قسمت دیگر وبسایت TITRSS

در قسمت دیگر وبسایت TITRSS شما با بخش های جذاب و جدیدی روبرو میشوید که بسیاری از این قسمت ها در طراحی و نوع فعالیت نوین میباشند.

قسمت دیگر وبسایت TITRSS به قسمت های متنوعی با اهداف مختلف تقسیم شده است. که برخی از آنها عبارت اند از:

 1. شهر لوگو
 2. صفحه نما
 3. پندانه
 4. عکس
 5. ارزان تبلیغ
 6. کلیک
 7. جایزه کلیک
 8. و…

این وبسایت با سیستم محبوب مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده است و در زمستان سال ۱۳۹۶ پا به عرصه ی وبسایت های ایرانی گذاشته است.

مشاهده وبسایت TITRSS