مراحل طراحی وبسایت و اپلیکیشن در آلما وب


با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب در این مقاله قصد دارم مراحل طراحی وبسایت و اپلیکیشن برای کارفرمایان را توسط تیم آلما وب شرح دهم.

تیم ما همواره سعی کرده است که بهترین ها را برای کارفرمایان و مراجعین خود طراحی و تهیه کند.

مرحله اول – شنیدن حرف ها و نیاز کارفرما


در این مرحله طی تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به حرف های توجه کامل میشود و نیاز او طی جلسه و یا جلساتی درک شده و بعد از بررسی تیم آلما وب راه حل ها و توضیحات ما به صورت کامل به کارفرما داده میشود.

بعد از اینکه در مرحله اول تیم طراحی ما و کارفرما به توافق اولیه پیرامون طراحی وبسایت و اپلیکیشن مد نظر کارفرما رسید، مرحله دوم یعنی طراحی وایر فرم و قرارداد کتبی با کارفرما شروع میشود.

مرحله دوم – طراحی وایر فریم و قرار داد کتبی


در این مرحله وایر فریم اپلیکیشن و یا سایت مد نظر کارفرما در اختیار او قرار میگیرد و ایشان بعد از تأیید اولیه طرح و بستن قرار داد همکاری خود را با ما شروع میکنند.

مرحله سوم – طراحی گرافیک اختصاصی


در این مرحله از فرآیند طراحی، اپلیکیشن و یا وبسایت مد نظر کارفرما در برنامه های adobe xd و یا adobe photoshop طراحی گرافیکی و زیبا شده و بعد از تأیید کارفرما این طراحی ها به کدهای سایت و اپلیکیشن تبدیل میشوند.

مرحله چهارم – پیاده سازی و اجرا


طراحی گرافیکی تأیید شده توسط کارفرما در این مرحله به کدهای مد نظر در برنامه نویسی وبسایت و اپلیکیشن تبدیل شده و به صورت کامل تمام جزییاتی که کارفرما در طراحی گرافیک اختصاصی تأیید کرده است درون وبسایت و اپلیکیشنی پیاده سازی میشود.

مرحله پنجم – تست و تغییر


در این مرحله کدهای سایت و اپلیکیشن آماده شده و برای تست و در صورت نیاز تغییر بخشی از کدها به کارفرما نمایش داده میشود.

کارفرما بر اساس طرح گرافیکی تأیید شده در مرحله سوم میتواند تغییراتی را در طراحی وبسایت و اپلیکیشن انجام دهد.

آیا ایده ای دارید؟ آیا نیازمند این هستید که وبسایت و یا اپلیکیشنی تازه با کدنویسی اختصاصی طراحی کنید؟ آیا نیاز به تیم برنامه نویسی خوب برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود دارید؟ شما میتوانید از مشاوره رایگان استفاده کرده و با تیم برنامه نویسی ما برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود مشاوره بگیرید.

مرحله ششم – بارگزاری و تحویل


در این مرحله وبسایت و اپلیکیشن کارفرما بعد از اعمال تغییرات و دریافت تأییدیه از کارفرما بر روی دامنه و هاست مورد نظر ایشان بارگزاری شده و تحویل ایشان میشود.

مرحله هفتم – آموزش مدیریت سایت و اپلیکیشن


در این مرحله به کارفرما نحوه ی استفاده از پنل مدیریتی سایت و اپلیکیشن آموزش داده میشود، تا ایشان بتوانند به راحتی از سیستم طراحی شده استفاده کنند.

مرحله  هشتم – پشتیبانی سایت و اپلیکیشن


در این مرحله ما بر اساس قرار داد بسته شده وبسایت و اپلیکیشن شما را پشتیبانی میکنیم و شما را در مسیر رشد کسب و کارتان تنها نمیگذاریم.

طراحی وبسایت و اپلیکیشن به صورت تخصصی و حرفه ای یکی از اصلی ترین برنامه های تیم آلما وب است و شما عزیزان میتوانید به بهترین شکل و با جدید ترین تکنولوژی های آی تی وبسایت و اپلیکیشن مد نظر خود را داشته باشید.