وبسایت آلما وب آلما وب

اینستاگرام وبسایت آلما وب اینستاگرام

آپارات وبسایت آلما وب آپارات

وبسایت سیتی


با سلام خدمت کاربران وبسایت آلما وب، در این پست قصد دارم از نمونه کارهای تیم برنامه نویسی آلما وب را به شما عزیزان معرفی کنم.

الگوریتم گوگل به این صورت کار میکند که وبسایتهایی که از لحاظ محتوایی دارای درجه بالایی هستند، شانس بالایی برای دیده شدن دارند. برای همین امر وبسایت داران باید هزینه های گزافی را برای معرفی خود و خدماتشان به گوگل پرداخت کنند و از طرفی امکان اینکه با تغییر الگوریتم های گوگل و یا اضافه شدن الگوریتمی جدید به سیستم گوگل مطالب وبسایت های دیگر در جایگاه قبلی خود نباشند و شانس دیده شدنشان کمتر شود.

سوال اینجاست، وبسایت های کوچک و یا استارتاپ های نوپا برای معرفی کسب و کار و خدمات خود باید چه کنند؟ آیا باید هزینه های گزاف معرفی از قبیل مقاله نویسی و یا خرید کلمه از گوگل را بپردازند؟ یا اینکه از صحنه ی وبسایت های ایرانی دور شوند و تا زمانی که به پول نرسیده اند در جایگاه قبلی خود قرار نگیرند؟

با افزایش تعداد وبسایت های ایرانی، نیاز به وبسایتی که بتواند خدمات و فعالیت های وبسایت ها را چه وبسایت بزرگ و هولدینگ و چه وبسایت کوچک و استارتاپ معرفی کند بود.

وبسایت سیتی خلق شد. این وبسایت اولین وبسایتی است که خدمات و فعالیت های وبسایت های ایرانی و جهانی را معرفی میکند و کاربران و وبسایت داران زودتر به مقصد خود برای دستیابی به اهدافشان به این طریق میرسند.

وبسایت سیتی استارتاپی است که میتواند زمینه رشد و پویایی وبسایتهای ایرانی را فراهم کرده و برایشان جذب مخاطب کند.

این وبسایت جزء طراحی های وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی تیم برنامه نویسی آلما وب است.

آیا ایده ای دارید؟ آیا نیازمند این هستید که وبسایت و یا اپلیکیشنی تازه با کدنویسی اختصاصی طراحی کنید؟ آیا نیاز به تیم برنامه نویسی خوب برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود دارید؟ شما میتوانید از مشاوره رایگان استفاده کرده و با تیم برنامه نویسی ما برای طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی خود مشاوره بگیرید.

این وبسایت با زبان محبوب PHP و با تکنولوژی MVC طراحی شده است و سرعت بارگزاری بالا و پنل کاربری و مدیریت هوشمند و زیبای این وبسایت باعث جذب مخاطب روز افزون برای وبسایت سیتی شده است.

وبسایت سیتی در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی به رتبه زیر ۱۰۰۰۰ ایران برسد.

مشاهده وبسایت وبسایت سیتی